Tuesday , 21 January 2020

Video

Vrasja e 30-vjeçarit nga xhaxhai i tij në Gjilan, publikohen pamje nga vendi i ngjarjes (Video)

Një vrasje dhe një plagosje ka ndodhur sot në qytetin e Gjilanit. Të dy, i vrari dhe i plagosuri thuhet se kanë qenë pronarë të këmbimoreve. Ndërkohë, lajmin e ka konfirmuar për KALLXO.com edhe zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani. “Po, një person është vrarë dhe një …

Artikulli i plotë »

Zeqirija Ibrahimi i levizjes BESA: Shqiptari i pare qe kendoi hymnin kombetare ne kuvendin e Maqedonise VIDEO

Zeqirija Ibrahimi deputet i levizjes BESA eshte shqiptari i pare qe morri guximin ta kendoj hymnin kombetare ne kuvendin e Maqedonise me 27 prill 2017 dit qe u zgjodh edhe kryeparlamentari shqiptar ne kuvendin e Maqedonise. Me poshte mund ta ndiqni Videon duke kenduar nje pjese te hymnit kombetare ne …

Artikulli i plotë »

Ronela Hajati aktore apo kengetare shikoni si i emiton kengetaret e estrades shqiptare VIDEO

Ronela Hajati: Aktore apo kengetare shikoni si i emiton kengetaret e estrades shqiptare Ne emisionin Xing me Ermalin Ronela Hajati duket me shum te ket prirje per aktrim se kendim edhe pse eshte nje kengetare e mrekullueshme ajo ka befasuar publikun me aktrim duke emituar kengetaret e estrades Shqiptare per …

Artikulli i plotë »