ShowBizi

Ndodh edhe kjo gjë Gigi Hadid copy paste nga këngëtarja e njohur shqiptare? Ja çfarë i thotë ajo: Hë moj… (Foto)

Ajo është një ndër këngëtaret më të talentuara shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Sidomos për atë publik që feston fundjavave në klubet e Tiranës, aty ku Arinda Gjoni këndon shpesh. Kjo e fundit është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit e saj foto e video …

Artikulli i plotë »

Noizy i habiti të gjithë kur na tha “Natën e Mirë” me Rihannën, shoku i tij i ngushtë “tallet” rëndshëm, i thotë atë që nuk pritej! [FOTO]

U mërzit vallë? Noizy është një prej reperëve më të suksesshëm shqiptarë. Këngët e tij kthehen gjithmonë në hite dhe postimet e tij në Instagram nuk kalojnë asnjëherë pa u komentuar. Me siguri të gjithë e keni vënë re fiksimin e Noizyt për këngëtaren me famë botërore, Rihannën. Reperi shpesh …

Artikulli i plotë »

E mirë o mirë! Publikohet foto intime, të zhveshur në shtrat, Alesia Noka i hip sipër fotografit shqiptar! [FOTO]

Bukuroshja Alesia Noka, është një nga modelet shqiptare më të pëlqyera të momentit, ndërkohë që ka qenë pjesë edhe e disa klipeve muzikore. Ajo është shumë aktive si në rrjetet sociale ashtu edhe me aktivitete të ndryshme që kanë të bëjnë me modën. Alesia gjithashtu njihet për miqësinë e saj …

Artikulli i plotë »

Genta sapo publikoi foton më të bukur! Vëmendja tek fustani ‘përrallor’ i saj!

Genta Ismaili është ndër këngëtarët më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo. Ajo kohëve të fundit është shumë aktive me projekte muzikore të cilat po rezultojnë mjaftë të suksesshme. Genta është aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikua një fotografi …

Artikulli i plotë »