Sunday , 18 August 2019

Lajme

Roberti i gëzohet suksesit të Erës, por ja çka thotë për Duan, Ritën dhe Majlinda Kelmendin

Muzikanti Robert Berisha po i gëzohet sukseseve të Era Istrefit. Kjo përkrahje erdhi menjëherë pasi u konfirmua zyrtarisht se kënga e Kupës Botërore do të këndohet nga Will Smith, Nicky Jam dhe Era Istrefi, shkruan lajmi.net Nëpërmjet publikimit të një Instastory Roberti e ka ritheksuar faktin se Era Istrefi në …

Artikulli i plotë »

E Pabesueshme: Rrëfimi i vjehrrës / Bëj rregullisht marredhenie me dhëndrin, por një natë Vajza ime….

Përshëndetje, po bëj marredhenien më të mire në jetë me dhëndrin. Ish-burri im dhe unë u divorcuam 20 vite më parë kur vajza jonë ishte katër vjeçe. Ai u zhvendos jashtë shtetit dhe vazhdova ta rris e vetme vajzën.Vajza është fëmija im i vetëm kështu që kemi qenë gjithmonë shumë …

Artikulli i plotë »

KONFIRMOHET dhe nga mediat botërore: Era Istrefi, Nicky Jam dhe Will Smith këndojnë himnin e Kampionatit Botëror të Futbollit 2018! [FOTO]

Data 25 Maj do te jete dita kur e gjithe bote te njihet me yllin shqiptar, Era Istrefi. Kjo pasi ajo është pjesë e himnit Kampionatit Botëror të Futbollit 2018. Por Istrefi nuk është e vetme në këtë këngë, pasi edhe Nicky Jam e Will Smith do t’i bashkohen asaj. …

Artikulli i plotë »

‘Je në mendjen time, gjatë gjithë kohës…lakuriq’, reperi i famshëm shqiptar bën deklaratën publike [FOTO]

Ai nuk përflitet shpesh për lidhje me femrat, përveç flirtimeve të shumta apo historive tepër të shkurtra. Megjithatë ndodh ndonjëherë që të flasë për femrat, jo vetëm në tekstet e këngëve. Këtë herë Noizy ka publikuar një Instastory në të cilën shkruan anglisht: Ti je në mendjen time gjatë gjithë …

Artikulli i plotë »

Pasi Ermal Mamaqi u tall duke i thënë: ‘Mirë se të gjeta të keqen halla’, Almeda Abazi ‘i’a mbledh keq’, ja se çfarë ka ndodhur…

Ditën e djeshme me videot e postuara në Instastory, Almeda Abazi na tregoi se së bashku me bashkëshortin e saj, aktorin Tolgahan Sayisman, kishte ftuar për kafe Ermal Mamaqin. Të qeshura të shumta me siguri janë shkaktuar gjatë këtyre videove pasi bukuroshja dëgjohet të thoshte: “Të bëftë mirë Ermal, mirë …

Artikulli i plotë »