Sunday , 17 November 2019

Kuriozitete

Ajo se çka bejn live ne emision këngëtaret shqiptare do te mbetesh i shokuar…

Degjenerohen këngëtaret shqiptare në emisionin live prekin njëra-tjetrën (VIDEO) Në emisionin e Kastro Zizos, “Rrokum Night” ishin mysafire dy këngëtaret : Shota Baraliu dhe Iva Aliko. Gjatë emisionit Iva Aliko ngritet në këmbë dhe tregon vithet dhe gjoksin dhe pastaj Shota Baraliu i’a prek gjoksin live gjatë emisionit për të …

Artikulli i plotë »

Rast shokues në Fier/ Vjehrri kryente marrëdhënie prej 15 vitesh me nusen e djalit

Një histori e trishtë e ndodhur në Shqipëri ka shokuar mbarë opinionin publik ku vjehrri, pasi ushtronte dhunë fizike epsikologjike ndaj nuses, prej 15 vitesh e kishte përdhunuar në mënyrë sistematike. Më e vështirë bëhet kur pas sjelljes në jetë edhe të tre fëmijëve, bashkëshorti i gruas së dhunuar i …

Artikulli i plotë »