Tuesday , 18 February 2020

Befason Flori: ‘Nata e fundit pranë jush, do më mungoni’

Flori Mumajesi është një nga këngëtarët më të dashur për publikun, krijues i shumë hiteve të njohura, por postimi i tij i fundit në rrjete sociale i ka çuditur të gjithë.

Flori është shprehur i zhgënjyer nga organizimi i mbrëmjeve, me menaxherët e kushtet e punës dhe thekson se do realizojë koncertet që ka tani gjatë verës e më pas do shkëputet pak duke lënë të aludohet se mund të shkojë jashtë shtetit.:Per me shume shiko videon me poshte: