Bashkëshortit të Adelinës nuk po i pritet të bëhet baba, shikoni çfarë imazhi poston ai

Adelina Tahiri tashmë është afër lindjes së bebit të saj të parë.

Ajo është shumë e emocionuar që do të bëhet nënë dhe vazhdimisht bën postime.

E i tillë është edhe burri i saj, me të cilin ajo ka publikuar fotografinë e fundit në Instagram.

Por, përsëri Adelina e ka fshehur fytyrën e tij.shtyp rrek;lamen(kutin) me poshte shiko pamjet…