Saturday , 19 October 2019

Adelina befason të gjithë, shikoni ku e ka xhiruar videoklipin e fundit!

Adelina Ismaili, po pritet të rikthehet fuqishëm në tregun muzikor shqiptar. Kësaj radhe ajo ka paralajmëruar projektin e saj të ri i cili sipas pamjeve të para pritet të jetë tejet i veçantë, përcjell ORAvip.

Sipas informatave të fundit kënga do të titullohet “T’iqe”, e cila do të publikohet edhe me klip,e që bazuar në pamjet e para disa skena janë xhiruar te tregu i gjelbër në Prishtinë.Per me shume shtypeni rekklamm me posht dhe hapet video e plote: