Thursday , 17 January 2019

Ndodh edhe kjo gjë Gigi Hadid copy paste nga këngëtarja e njohur shqiptare? Ja çfarë i thotë ajo: Hë moj… (Foto)

Ajo është një ndër këngëtaret më të talentuara shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Sidomos për atë publik që feston fundjavave në klubet e Tiranës, aty ku Arinda Gjoni këndon shpesh. Kjo e fundit është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit e saj foto e video …

Artikulli i plotë »

Roberti i gëzohet suksesit të Erës, por ja çka thotë për Duan, Ritën dhe Majlinda Kelmendin

Muzikanti Robert Berisha po i gëzohet sukseseve të Era Istrefit. Kjo përkrahje erdhi menjëherë pasi u konfirmua zyrtarisht se kënga e Kupës Botërore do të këndohet nga Will Smith, Nicky Jam dhe Era Istrefi, shkruan lajmi.net Nëpërmjet publikimit të një Instastory Roberti e ka ritheksuar faktin se Era Istrefi në …

Artikulli i plotë »

E Pabesueshme: Rrëfimi i vjehrrës / Bëj rregullisht marredhenie me dhëndrin, por një natë Vajza ime….

Përshëndetje, po bëj marredhenien më të mire në jetë me dhëndrin. Ish-burri im dhe unë u divorcuam 20 vite më parë kur vajza jonë ishte katër vjeçe. Ai u zhvendos jashtë shtetit dhe vazhdova ta rris e vetme vajzën.Vajza është fëmija im i vetëm kështu që kemi qenë gjithmonë shumë …

Artikulli i plotë »

KONFIRMOHET dhe nga mediat botërore: Era Istrefi, Nicky Jam dhe Will Smith këndojnë himnin e Kampionatit Botëror të Futbollit 2018! [FOTO]

Data 25 Maj do te jete dita kur e gjithe bote te njihet me yllin shqiptar, Era Istrefi. Kjo pasi ajo është pjesë e himnit Kampionatit Botëror të Futbollit 2018. Por Istrefi nuk është e vetme në këtë këngë, pasi edhe Nicky Jam e Will Smith do t’i bashkohen asaj. …

Artikulli i plotë »

‘Je në mendjen time, gjatë gjithë kohës…lakuriq’, reperi i famshëm shqiptar bën deklaratën publike [FOTO]

Ai nuk përflitet shpesh për lidhje me femrat, përveç flirtimeve të shumta apo historive tepër të shkurtra. Megjithatë ndodh ndonjëherë që të flasë për femrat, jo vetëm në tekstet e këngëve. Këtë herë Noizy ka publikuar një Instastory në të cilën shkruan anglisht: Ti je në mendjen time gjatë gjithë …

Artikulli i plotë »